Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valakinek van gőztisztítója?

Valakinek van gőztisztítója?

Figyelt kérdés
Bevált? Miket helyettesít?
2014. júl. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

semmit, az enyém topsopos, egy sz...r! Semmire nem jó, a foltokat nem szedi ki, portörlésre nem jó, ablakot nem lehet vele mert folyik a víz belőle szóval én soha többé nem vennék. Mondjuk ez 25 volt 2 éve.

Lehet hogy egy drágább pl Lux típusú jó valamire, de tuti nem veszek többet!

2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, kb. 4 éve elő se vettük. Egy rakás sz.ar. 19 ezerért vettük, Braun... nem ér semmit.
2014. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra jó kb hogy a nagyon szűk helyekre, pl rácsok közti kis fél centis vagy kisebb réseket ki lehet csapatni vele ahová nehezen lehet beférni, de jó az ha le tisztító szerezzük a felületet hagyjuk állni majd utána átveretjük ezekre tényleg jó. Meg a wc-ülőke zsanérjánál is szépen letudja szedni a dzsuvát, nekem legalább is ilyenekre bevált. Kárpitot is takarítottam vele hát arra úgy ahogy jó, de előtte jobb letisztító szerezni és utána átszaladni vele gőzgéppel. Csempére akkor jó ha előtte lefújjuk vegyszeres mosószerrel szétkenjük rajta és utána átfújjuk és letöröljük. Ez annyiban segít hogy ha nagyon vízköves elhanyagoltabb ami nagyapámnál szokott lenni sajnos akkor megkönnyíti az ember dolgát. Kisebb szennyeződéseket lehozza, bár vigyázva kell használni mert hatalmas párát okoz ami gyilkolja az elektromos eszközöket is. De a nehezen hozzá férhető helyekre viszont tényleg jó tapasztalatom szerint.
2015. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!