Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » S. O. O. mivel jön ki a...

S. O. O. mivel jön ki a vastag matracból a hányás illetve a hányásszag?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha még rá is sz@rtok, az elfedi!
2014. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld meg szóró-szívó kárpittisztító géppel, vagy kérdezz rá patyolatban.
2014. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztalatom szerint semmivel. A matrac töltelékéből gyakorlatilag lehetetlen eltávolítani.
2014. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%

Szódabirkarbónát kellene rászórni. (A fürdőszobai macskawc pisiszagát is ezzel szoktam közömbösíteni).

Tisztításhoz kérpittisztítót használok. Vízzel kikeverem és szivaccsal felviszem. De nem csak a szóbaforgó foltot kell megkezelni, hanem az egész felületet. Ezt követően gőzgéppel végigmegyek rajta hosszában és keresztben is. Legutóbb egy szönyegtisztítógép puha keféivel csináltam ugyanezt.

Aztán száradás után egyszerűen kiporszívózom.

2014. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szódabirkarbónát kellene rászórni. (A fürdőszobai macskawc pisiszagát is ezzel szoktam közömbösíteni).

Tisztításhoz kérpittisztítót használok. Vízzel kikeverem és szivaccsal felviszem. De nem csak a szóbaforgó foltot kell megkezelni, hanem az egész felületet. Ezt követően gőzgéppel végigmegyek rajta hosszában és keresztben is. Legutóbb egy szönyegtisztítógép puha keféivel csináltam ugyanezt.

Aztán száradás után egyszerűen kiporszívózom.

Persze a legjobb megelőzni: pár ezer forintért lehet matracvédőt rendszeresíteni vagy gyógyászati segédeszközök boltjából az egészségügyben használatos gumilepedőt beszerezni.

2014. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szódabirkarbónát kellene rászórni. (A fürdőszobai macskawc pisiszagát is ezzel szoktam közömbösíteni).

Tisztításhoz kárpittisztítót használok. Vízzel kikeverem és szivaccsal felviszem. De nem csak a szóbaforgó foltot kell megkezelni, hanem az egész felületet. Ezt követően gőzgéppel végigmegyek rajta hosszában és keresztben is. Legutóbb egy szönyegtisztítógép puha keféivel csináltam ugyanezt.

Aztán száradás után egyszerűen kiporszívózom.

Persze a legjobb megelőzni: pár ezer forintért lehet matracvédőt rendszeresíteni vagy gyógyászati segédeszközök boltjából az egészségügyben használatos gumilepedőt beszerezni.

2014. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!