Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosógépet vegyek / ne...

Milyen mosógépet vegyek / ne vegyek?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, hogy hely van bőven, és nem zavar az sem ha le kell hajolgatni az előltöltés miatt, melyik márkát érdemes megvenni?


Most egy 8 éves Whirpool ment tönkre, felültöltős.


A családban sok a ruha, van 2 kisgyerek, rengeteget mosok.

Szeretem ha van gyors program, hogy ne 2,5 óra legyen egy adag mosás.


Mit ajánlanál, vagy rossz tapasztalat miatt nem ajánlanál?


2014. máj. 5. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt javaslom:


[link]

2014. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én felültöltős párti vagyok. Tudom hogy van aki panaszkodik az előltöltős zárógumijának a szavatosságára, de nekem azzal sosem volt bajon az előltöltősömmel. Jelenleg felültöltőset használunk és többször kihasználtam azt a lehetőséget, hogy menet közben leállítsam és beledobjam a megtalált fél pár zoknit, vagy olyan színű cuccot ami forog a mosásban. Anyukáméknak sokáig olyan whirpool mosógépük volt aminek be tudtam állítani hogy hány fokon hány percig, mennyi centrivel menjen. A jelenlegi mosógépünkön sajnos fokokat ugyan lehet ugrani, de csak kész programokat kínál föl a gép.
2014. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 9kg-s 128.500,- a 10kg-s 150 körül szokott lenni, de annyival nem tud többet, hogy megérje a +30 ezer.


Hogy legyen összehasonlítási alapod: egy átlag hagyományos mosógépnél (akár milyen olcsó) 6 programot lemosol, ezen max. 2-ből megúszod (időt, energiát nagyon sokat spórolsz rajta, a szárítógépről már ne is beszéljünk)). Egyedül annyi, hogy dupla mosószerpárnát kell berakni, mert több mint dupla dobbal rendelkezik a hagyományos mosógépektől. 14 perces, 30 perces, és 45 perces gyorsmosás is van rajta, attól függően milyen szennyezettek a ruhák. Külön is tudsz csak szárítani, ami téli időben megfizethetetlen.

2014. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szuper

Köszönöm az eddigi segítségeket!


Párom ezt nézte ki, de most látom hogy sokkal drágább mint a Candy, és ráadásul "csak" 7kg a töltetsúly :(


[link]

2014. máj. 5. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért én semmi olyat nem látok abba a gépbe ami miatt megérne több mint 200ezret...pláne,hogy cseppet se energia takarékos...

Meg egy csöppet túlzásnak találom,hogy teljes töltetnél és szárításnál 99liter vizet fogyaszt és majdnem 5kw áramot... Ilyen adatokkal ha ingyen adnák se igazán használnám.

2014. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ott a hibázás nálad, hogy az általam ajánlott gépnek az ára közelébe nincs a 200 ezernek.


A fogyasztást meg összehasonlítod egy normál

l gép fogyasztásával és energiafelhasználásával egy olyan géppel ami 2,5 szer többet tud.


Ez nem normál gép, hanem nagy gép-normál külső méretekkel, dupla dobbal, amin ha egy programot lemosol, az felér minimum 3 átlag mososógép töltetével.


Igy számold ki, és egyből jobbak az eredmények. Egy normál gép 1 mosáshoz 40 l vizet használ.Szorozd be 3-al, az már 120 l, ez meg 99-ből megússza.

2014. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ott a hibázás nálad, hogy az általam ajánlott gépnek az ára közelébe nincs a 200 ezernek.

Nálad meg ott a hibázás,hogy a kérdező által be linket gépről írtam!igen arra amit az általad kifogásolt írásom fölött található!!!

2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ok.Bocsi:D
2014. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!