Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyha lehánytam a szőnyeget...

Hogyha lehánytam a szőnyeget akkor hogyan takaritsam fel?

Figyelt kérdés
lehet poénos a kérdés de ez halál komoly
2009. dec. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hánytam már le a szőnyegemet :)

Ecetes vízzel sikáltam át, az feloldotta teljesen a hányást, csak nagyon büdös volt utána, úgyhogy ömblítős vízzel is átsikáltam, utána eltűnt az az ecetszag is.

2009. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

tényleg poénos:D

amúgy nem tudom, bocsi..még nem voltam ilyen helyzetben :D

2009. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
életedbe nemtudod kiszedni ^^ max ha frissen törlöd fel....
2009. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát először a nagyját poapírokkal és kukába, vagy wc-be vele, aztán vizezni, szivaccsal és pl. a színes mosógél nagyon jó rá. felhabzik, hagyod kicsit újra nedves szivaccsal áttörlöd, megint hab és ha szárad, akkor porszívózni, ha nincs színes mosógél, akkor mosogatószerrel is jó. ezek oldják az ilyen jellegű szennyeződést.gondolom közben nekifogtál már... .
2009. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
szerintem sehogy mert tuti melléhánysz mégegyet... :D
2009. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mivel hánytad le :)

A vörösbor egy kicsit problémás, a tejbegríz az egyszerűbb, bár az utóbbi nem valószínű.

Mosószeres vízzel takarítsd fel, száritsd meg és gyökérkefével jól dörzsöld át (ez a lényeg) utána porszívózd.


De szerintem várjál újévig! :))

2009. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerek kakaós kekszet hányt a világosszürke és drapp szőnyegre. Sz@r munka, de először papír kéztörlővel felszedtem, aztán kézi szőnyeg tisztítóval sikáltam napokon keresztül: sikálás - száradás - sikálás és így tovább. Nem mondom, hogy olyan, mint új korában, de egész tűrhető lett az eredmény. Persze az ilyennek mindig télen kell történnie, hogy ne tudj közben egész nap szellőztetni.
2009. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szőnyegtisztító!
2009. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!