Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyerekszőnyeg tisztítása?

Angyalka0007 kérdése:

Gyerekszőnyeg tisztítása?

Figyelt kérdés

Vettünk nem rég egy szőnyeget a gyerekszobába a mászó babának, disney-s autópályás, meg verdás. Azt mondták gépben nem szabad mosni, mert az alján levő csúszásgátló lejön. Ezért gondoltam kádban kézzel átmosom. Azóta olyan mintha 10 kiló homokot szórtam volna rá egy szürke apró por hullik ki belőle. Már próbáltam kiporszívózni, kirázni, újra mosni, de mindent beterít ez a por. Lehet hogy a csúszásgátló jön így le róla? Más is járt már így?

itt vettük:

[link]



2014. márc. 25. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek mosni egy szonyeget? Ha porszivozod rendesen, akkor kethavonta eleg Vanish szonyegtisztito porral beszorni, beledorzsolni es kiporszivozni.

A csuszasgatlo morzsolodik szet egyebkent.

2014. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, mosás nélkül is morzsolódni kezd egy idő után. Én alaposan felporszívózom (mind a két oldalát), majd visszafektetem a parkettára, de kisvártatva már hallani is a homokszemcsékhez hasonló ropogást a szőnyeg aljáról ahogy járkálok rajta. Hamisítatlan kínai "minőség".

Szerintem ez kuka.

2014. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!