Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol tudok színfogó kendőt...

Hol tudok színfogó kendőt venni olcsóbban?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő : Csak a párommal élek együtt, kettesben, így nem tudom teljesen külön mosni a ruhákat,mert pl kevés a fehér ruhánk, de mondjuk nekem vannak fehér zoknijaim, pólóim, de annyi nincs, hogy egy fél adag is lenne belőle. Szóval nem érné meg megvárni amíg lesz egy adag,mert szerintem az hetekbe telne.

Viszont látom, hogy még ha nincs is a színes, vagy sötét ruhák között olyan, ami új, és fogna, nem marad a fehér zoknim szép fehér, hanem 1-2 hét után szürkés.

Gondolom azért valamennyire beveszi a másik ruha színét.

most láttam a boltba, olyan színfogó kendőt, de nagyon sajnálok rá 1400 ft-ot. :( Vagy több van benne? ( Nem volt alkalmam elolvasni a dobozát ) Esetleg van, ahol lehet olcsóbbat kapni? Egy kendőt mennyi ideig lehet használni?



2014. febr. 19. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan? Mi is csak ketten vagyunk, heti 1x mosok, de minimum 4 adag összejön.
2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindketten itthon dolgozunk, azaz először is nincs munkás ruha,vagy munkába menő ruha.

Mivel nem fizikai munkát végzünk, nem kell 1 nap után mosni se a nadrágot, se pólót, mert csak ülünk benne.

Hétvégén ritkán vagyunk itthon, így 5 nap alatt nem jön össze sok ruha

2014. febr. 19. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:

de a lényeg,amit nem tudom hogy oldjak meg, hogy pl a páromnak összejön 5-6 sötét, vagy fekete színű pólója, és mondjuk nadrágja is pár. De nekem mondjuk a ruháim között egész héten csak 2 fehér fölsőm van, akkor azt a 2-t hogy mossam külön?

mert van a gépen fél program, de 2 póló még csak annyi sincs, és így szerintem nem érné meg elindítani a gépet.

2014. febr. 19. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt kimosod kézzel, és max a centrifugázásnál bedobod a gépbe. Két pólót nem nagy macera kézzel mosni. Amíg ketten voltunk a feleségemmel, nekünk sem jött össze mindenből egy program. Amiből összejött, azt kimostuk géppel, amiből meg nem, abból mindenki mosta a magáét, aztán bedobtuk centrifugázni. Amióta van gyerek, a probléma megszűnt, mindig van mosnivaló :D
2014. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A színfogó kendőből több van egy dobozban, és százforintosban olcsóbb. De ettől még ha rendszeresen a feketékkel mosod a fehér pólód, az be fog szürkülni.

Mosd ki kézzel az egy egy darabokat.

2014. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!