Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új hűtő rendbe tétele? Hogy...

Új hűtő rendbe tétele? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az új hűtőket, hogy kell tisztítani. Van egy új Whirlpool hűtőnk.(2 éves) ( Felső része hűtő, alsó pedig fagyasztó.) Ezeket a hűtőket, le kell engedni?? Vagy hogy kell tisztán tartani. A kis könyve azt írja hogy csak langyos nedves törlővel át kell törölni, mást nem ír. A fagyasztóm pedig már be van fagyva, mit csináljak?
2014. febr. 17. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 3 év után húztam ki a hűtőmet mert elvileg "No frost"-os . Mindig gyorsan áttörölgettem úgy ,hogy nem húztam ki. De már olyan jeges volt a fagyasztórésze ,hogy kihúztam és teljesen kitakarítottam mosogatószeres vízzel és szárazra töröltem és úgy kapcsoltam vissza. Fagyasztó részből hamar kiszedtem a jeget mert nem tudtam ,hogy hova folyna ki és a hűtőt nem is tudtam volna megmozdítani mert mellette van nekem egy fagyasztóláda is.

Én csak ezt tudom neked tanácsolni ,remélem tudtam vele segíteni.

2014. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felső részt ami a hűtő azt úgy szoktam hogy a polcokat kiszedem belőle, azt elmosom a mérete miatt a fürdőkádban, ott hagyom lecsepegni.

Belül pedig befújom domestosos vízzel és egy szívaccsal kitörlöm, majd papírtörlővel át törlöm.

Ehez nem szoktam kihúzni.


Az alsó fagyasztórészt ha már látom hogy kezd nagyon lejegesedni, akkor felélem a tartalmát addig nem veszek semmi fagyasztani valót, és ha kiürült akkor húzom ki és olvasztom le az egészet.

Olyankor mindig egy rossz törölközőt össze csavarva a hűtő elé teszek hogy az esetlegesen kifolyó vizet felszívja, de én időnként rászoktam nézni is a jégdarabokat amik már mozdíthatók egy tálba átszedem.

2014. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!