Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerlek irjatok meg baj ha...

Kerlek irjatok meg baj ha mosogataskor foron mosom le az egofejeket a gaztuzhejtol? Mosogatoszeres szivacsal lemoshatok az egofejek foron is gyorsan? Es holhagyhatok a vizes moosgatorongyok megszaradni mosogatas utan?

Figyelt kérdés
mosogatas
2014. febr. 13. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én gyakran akkor mosom le, mikor még forró, szerintem baja nem lesz tőle, és hát... nanáá, hogy gyorsan :-D Gyorsan átmelegszik a szivacs.

A rongyot a mosogató peremén szoktam hagyni, ami egyébként nem túl jó, mert a bacik a nedves mosogatórongyot szeretik a legjobban. Ha nem akarsz olyan hanyag lenni, mint én, mindegy végül is hova teríted, csak lógjon, hogy a levegő át tudja járni. Mosogató csapra, radiátorra, törölköző szárítóra stb.

2014. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ötlet,mégpedid azért,mert a "szikráztató",és az égésbiztosító porcelánba van foglalva. Ez a "rideg" anyag a hirtelen hőmérsékletváltozásra elpattanhat,és így nem szigetel többé.

Egyetlen "szikráztató" az Elektrolux-hoz majd'tízezer pénz.

2014. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!