Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a festéket tisztít...

Mivel lehet a festéket tisztítani a falról hogy ne kopjon illetve jöjjön le?

Figyelt kérdés

Albérletbe lakunk azért is nem akarok kárt tenni,de a fritőz átmenetileg míg kihűlt leraktam a földre hogy ne égesse ki az abroszt. Reggel el akartam rakni,de macsek megelőzött belevetődött éjszaka és hát gondolom megijedt (nem volt forró már az olaj) és kiugrása következtébe a falra spriccelődött az olaj elég nagy foltba.

Próbáltam óvatosan nedves kendővel vagy szivaccsal de az nem viszi le,megszárad,ugyanolyan. Zsíroldót ha ráfújok és hagyom hatni nem oldja fel a festéket?

Vagy valami praktika festés takarításra?:)


2014. jan. 29. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az olajat nem fogod tudni letakarítani, beszívta már a festék.
2014. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fehér a festék akkor meg kell csiszolni és rá kell festeni. Ha színes? Akkor ha a tulajnak ez annyira szemet szúr újra kell festeni.
2014. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi praktika? Feminán írták hogy fogkrémmel óvatosan addig kell dörzsölni míg el nem tűnik a folt majd tisztára törölni és hagyni megszáradni. Hülyeség lehet?
2014. jan. 30. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!