Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A belépöszönyeget hogyan...

A belépöszönyeget hogyan takaritsam ki?

Figyelt kérdés
Az elöszobában van egy félkör alaku welcome-os szönyegem barna szinü..azt ki szoktam porolni, de most, hogy ilyen sáros idö van ugye abba töröljük bele a sáros cipönket, meg a havat és az ugye nedves lesz, ahogy beleolvad a szobahömérségleten..Ti hogyan szoktátok kitakaritani? Mert azt hallottam, hogy valaki berakja a mosogépbe..de nekem elég merevnek tünik, meg azért az elég undorito, hogy elötte a sáros cipöt beletöröltük, a kvetkezö mosásnál pedig a fehérnemüimet mossam, hiába más höfok, stb..

2014. jan. 26. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőnyegtisztítóval, vagy ha nagyon-nagyon retkes, akkor egy lavorba engedek vizet és abban kimosom.
2014. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sáros cipőket nem a szőnyegbe kellene törölni, hanem az ajtó előtti lábtörlőbe! Legalábbis nálunk így van.
2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 lépcső vezet fel a bejárati ajtó előtti teraszra. A lépcső előtt oldalt van egy nagy sárvakaró. A lépcső előtt egy hatalmas rücsis lábtörlő. A havat sarat itt szoktuk levakarni, kitopogni. Feléve a lépcsőn a bejárat előtt újra 2 nagyméretű lábtörlő fogad, amin szintén lehet topogni és törölni.

Ha vendég jön, és látom, hogy nem tudja mire való a kültéri lábtörlő, én magam udvariasan felhívom a figyelmét, hogyha lehet, még itt kint szabaduljon meg a sártól és latyaktól. Emiatt a benti lábtörlők nincsenek akkora igénybevételnek kitéve. De még így is van a bentiekből is pót, hogy amikor átnedvesedik, a szuterénben meg tudjam szárítani és kinn az udvaron ki tudjam porolni...

2014. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!