Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fényes járólapot mivel lehet...

Fényes járólapot mivel lehet felmosni, hogy utána folt mentes legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szép járólapunk van a házban, de kezdem megutálni. Bárhogy mosok fel másnapra matt, és foltos. Próbáltam különböző felmosó fejeket, felmosó szereket, a legolcsóbbtól a legdrágábbig, de mindig ugyanaz. Két kicsi gyerek mellett próbálok szép tisztaságot tartani (ami néha embert próbáló), de nem vagyok elégedett, mert felmosok, és másnap már nem olyan mintha tiszta lenne, inkább olyan, mint ahol nem takarítanak. :(
2013. dec. 5. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél ecetet a felmosóvízbe. Nálam bevált, ne ül ki a vízkő a járólapon. Pontos mennyiséget nem tudok mondani, érzéssel szoktam önteni.
2013. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom!

Ezek szerint a kemény víz okozza a problémát?

2013. dec. 5. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ahogy felszárad, lerakódik a vízkő. Legalábbis nálunk ez okozta a problémát.
2013. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!