Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lyukadhatnak ki a...

Mitől lyukadhatnak ki a bugyijaim?

Figyelt kérdés
Amikor még jóanyám mosott rám, évekig is tudtam hordani a kedvenc alsóneműimet. Mióta én mosok magamra, ez nem így van: elöl, a "szeméremdombomnál" lyukadnak ki (pedig nincsenek nagyobb terhelésnek kitéve xD). Nem is az a bajom, hogy tönkremennek, mert azért olyan 1 évig kitartanak, csak nem értem a különbség okát, és édesanyám sem tudja megmondani. Olyan bugyijaim lyukadtak ki így elsőnek az én kezelésem alatt, amelyeket anyám már 3 éve mosott,és még mindig újnak néztek ki az elköltözésemkor. Szóval vagy a mosással, vagy a szárítógéppel van bajuk.
2013. nov. 22. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
vagy mivel már 4 éves elhasználódott. azért évente illik új fehérneműket venni.
2013. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, de én kifingom őket.
2013. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a silány anyag miatt. Régen az én bugyijaim is jók voltak évekig, mostmár amit tavaly vettem is úgy kinyúlt, hogy használhatatlan. És nem a gumi benne, hanem maga a sztreccs anyag.

Nem hiszem, hogy a mosási technikával van a gáz.

2013. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

1: Sajnos nem tölem:-((((

2: Lehet, hogy roncsolobb mososzereket használsz, vagy nagyon sok mososzert, vagy magasabb höfokon.

3: A silányabb anyag is számitásba kerülhet.

2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el a Kínait,és az olcsót .
2013. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a baja, de lehet kapni a DM-ben meg máshol is ilyen mosózsákot, próbáld abban mosni. Így nem akaszkodik össze cipzárral, meg egyéb dolgokkal mosás közben. Vagy áztasd elő, és a kényes holmikat kímélő programon mosd.
2013. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!