Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egyik ingemet beraktam mosni...

Egyik ingemet beraktam mosni és amikor kivettem sárga foltok lettek rajta hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hete vettem mosógépet eddig semmi gondom nem volt vele...Hogy tüntessem el a sárga foltokat?
2013. okt. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ilyen nálunk is előfordul.A gépünk kb 4 éves, kb 1 éve fordul néha elő, hogy a fehér cuccokon, nagyon apró sárga pöttyök, kis foltok tűnnek fel.Nem tudom, mi ez, de semmivel sem tudom kiszedni a ruhából.Kíváncsi vagyok, mit írnak az "okosok"!
2013. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer a mosógépszerelőnk azt mondta vasas a víz, ez az hagy sárga foltokat a ruhán. Nem igen lehet ellene mit tenni még ha baromira idegesítő is. Nekem is ment így tönkre fehér ruhám, semmi nem hozta ki utána a foltokat belőle...
2013. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De még csak most lett véve a mosógép az ingem meg vaj színű nem lehet h valamelyik más ruha színét át vette?és ha igen h lehet ki mosni belőle?
2013. okt. 28. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én ruhám is új gépben ment tönkre, nem a gép hibája, hanem a vízé.

Milyen színű ruhákkal mostad össze? Ha valamelyik ruha színe ereszt, az általában az egészet befogja úgy ahogy van, nem csak foltokban.

Próbáld meg valamilyen folttisztítóval, de ha krémszínű az ing, akkor egyéb ötletem nincs. Nekem fehér ruhánál a hypo sem használt, sem semmi sajnos.

2013. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha vasas a víz, akkor nem lehet beletenni esetleg valamilyen szert? calgon-t? Bár az vízkeménységre van! :(
2013. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!