Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudom úra puhává tenni...

Hogy tudom úra puhává tenni kislányom köntösét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

DM Denkmit folyékony vízlágyító.

Ariel color 3-as hatású mosókapszula.

Kék Lenor öblítő. Ha nagyon kemény a köntös, és sok a mosógépben a ruha, nyugodtan mehet másfél-két adag öblítő.


Én a múltkor ezzel a kombinációval elértem, hogy a régi kemény törölközőim olyan puhák lettek, mint a vaj. Ja és a szaguk is fantasztikus lett. Szerintem a dobot max félig pakold amúgy meg.

2013. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Az öblítőtől keményednek meg a ruhák, mert az bevonatot képez rajtuk. Ezért nem használok soha öblítőt, csak ecetet.Próbáld meg erősen ecetes vízbe áztatni, majd kimosni. Ha nagyon durva, akkor többször is meg kell ismételned.
2013. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az öblítőtől keményednek meg a ruhák..."


A mosószer pedig csak összepiszkítja a ruhákat, azt se használjon, mi?

Terjeszd még csak a hül_eségeket a mosódiósokkal együtt...

2013. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is bevált az ecetes öblítés, puhák maradnak a törölközők, és friss illatúak. Aki nem szereti, az tehet illatosítót a szekrénybe.


Hogy az öblítő képez-e bevonatot, azt nem tudom, de törölközőnél, köntösnél a vízkő és a bőrdarabkák okozzák a problémát. Ugye beletörölközünk, és ez beleszárad. Ha mindig ecettel van öblítve akkor puha marad. A már kemény törölközőt érdemes ecetes vízben áztatni kicsit.


És igen, az öblítő sajnos bevonatot képez a ruhán. Nem lesz tőle kemény, csak valamivel kevésbé nedvszívó.


Nekem bevált az ecet, azzal öblítek mindent, a szekrénybe pedig teszek illatosítót. Ugyanazt a hatást érem el, mintha minőségi öblítőt használnék, csak tizedébe kerül.

2013. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!