Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gőztisztitóról? Van valakinek? MEgéri az árát?

Figyelt kérdés
Http://www.topshop.hu/haztartas_es_kert/h2o_mop_x5_elite_goztisztito. Html? Csu=general&cex=1524579&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=hu_gen_general_sem_google__h2o&referrer=google_sem_1524579&gkw=h2o&gclid=CMLhm-WrqrkCFYdf3godElsAYA
2013. szept. 1. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igazán jó a link. de 3 bar alattit ne vegyél, ha nincs gőznyomás érték, pláne ne vedd meg.azon az oldalon meg pláne ne.
2013. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre a H2O X5 MOP -ra gondoltam! NEm értem miért nem jó a link! Akkor nem jó azt mondod?
2013. szept. 2. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hiba!

Az oldal nem elérhető.


Az URL cím nem létezik. Kérjük, hogy ellenőrizze még egyszer az URL címet, vagy kattintson az alábbi linkre, hogy visszatérhessen a Top shop webáruházba!"


Általában alkalmatlanok arra amire hirdetik őket. Nekem is van egy, ajándékba kaptam, kipróbálta, azóta eszembe sem jutott elővenni. Annak jó akinek sok a szabadideje és nem zavarja ha egy csempét 10 percig tisztogat. Én lefújom híg Domestossal és lezuhanyzom 10 perc múlva.. az egész sarkot.

2013. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!