Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell vasalni?

Hogy kell vasalni?

Figyelt kérdés
lenne egy farmering amit este fel akarok venni, és kicsit gyűrött a hátán, de anyám nincs itthon :D én nem vasaltam még soha ezért nem merek hozzákezdeni. egyébként nem nagy dologról lenne szó, csak kicsit a hátán kéne, de nem tudom milyen fokozatra állítsam a vasalót meg ilyesmiket.

2013. aug. 31. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Terítsd ki az asztalra vagy vasalódeszkára, és kézzel szépen simítsd ki. Lehetőleg még nedvesen. Ha száraz, spriccelj rá kézzel egy kis vizet - nem muszáj, de így könnyebb kivasalni. Eztán húzd rajta párszor végig a vasalót! Az a lényeg, hogy ne hagyd rajta, mert akkor kiégeti. Ne is nyomd rá. Csak simítsd párszor végig vele, amíg elég sima nem lesz.

Ezt ismételd meg az ing összes részén, ez egy ing esetén kb. 4 megfordítással érhető el.

2013. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!