Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem lehúzható ágybetéthuzatból...

Nem lehúzható ágybetéthuzatból hogyan tüntessem el a foltokat?

Figyelt kérdés

Pici gyerekeim vannak, tea és gyümölcslé szokott néha kifolyni rá, próbáltam frissében kisikálni körömkefével, attól sérült a kárpitja, sima mosogatószivaccsal +JAR-ral, de még nagyobb folt lett belőle.

:(

Nem csak házi praktikákra vagyok kiváncsi, hanem bevált tuti csodaszer nevére is!

Hangsúlyozom: nem tudom sajna lehúzni és kimosni mosógépben.


2013. aug. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik szűkebbi oldalon felbontod a varrást.Ehhez csak egy kis olló kell . Kimosod,lehet vissza húzni .Nem fontos összevarni sem ,mert lehet hogy hamarosan újból ki kell mosni .
2013. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de nem okés.Le van varrva mindenhol.A röhej az, hogy elvileg zipzáros, de gyakorlatilag meg nem lehet lehúzni a szivacsról, sőt még a háttámla felöli részével is össze van varrva, amihez szét kéne szedni az egész ágyat - amit nem vállalok, de szerintem párom se, mert nem is biztos hogy szét lehet szedni, úgyhogy csak a helyi tisztítás marad.Próbáltam újra szivaccsal + tusfürdővel, nagyon gyengusz így is az egész..:(
2013. aug. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!