Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretnék fehérítővel mosni,...

Szeretnék fehérítővel mosni, de nincs neki külön rekesz a mosógépemben. Hogyan tudnám ezt valahogy mégis megoldani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 22:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Az előmosás rekeszbe kell önteni (egy függőleges vonallal jelölik, a főmosást kettővel, vagy tedd a dobba! kis műanyag flakonba, ami a folyékony mosószerek tetején a van. ha nincs öntsd a ruhákra és indítsd rögtön a programot (amiben legyen előmosás).bocs ha szájbarágós voltam.
2009. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a mosószer mögé öntöm a rekeszbe,igy nem azonnal a ruhára megy hanem a vízzel kerül csak oda.
2009. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszolótól szeretném kérdezni:hogy érted,hogy a mosópor mögé?Nekem felültöltős a mosógépem.Öntsem a mosóporadagolóba,a mosóporral fehérítőt is?

2009. okt. 22. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan a gépem!A port öntöm a ruhára, a fehérítőt a por adagolóba.Sokat kell fehérítenem, mert a párom pék, és sok a fehér ruha!Mindig így mosom őket!
2009. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy értem?hát nekem elöltöltősöm van,de a por tetejére sztem simán mehet.
2009. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az a legegyszerűbb megoldás ha a fehérítőt beleöntöd a mosógép dobjába mindegy hogy elöl-,vagy felültöltős a gép.Én mindig így szoktam.
2009. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!