Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takaritani akkarok 14 évesen?

Takaritani akkarok 14 évesen?

Figyelt kérdés

Anyukám kimegy Németbe létszámépités miatt!

Takaritónött gyülölöm egy köcsög mindig piszkál és, hogy anya nem lesz itthon ezért apámmal meg a tesommal fogok lakni tesom apám semmit nem segit!

kb Mosógépet mosógatógépet betudom pakolni és elinditani de a takaritás és a stb?


2013. júl. 8. 15:35
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
Nehogy azt mondd, hogy nem tudsz takarítani 14 évesen, öcsééééém!!!!
2013. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külön takarítónőtök van? Faja..
2013. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mit is akarsz kérdezni?
2013. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hárman simán meg lehet csinálni, még ha tesód kisebb is akkor is pár dolgot megcsinálhat, port töröl, segít teregetni meg ilyenek.

Kezedbe veszed a dolgot, mindenkire ráosztasz valamit, ha látják hogy kosz van, csak csinálnak valamit.

Takarítani meg nem nehéz. Megfigyeled mit csinál a takarítónő, neten is annyi ötlet van mit mivel hogyan...

2013. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tesom ideges és általába dolgozik apámmal együt meg nem is segitenek ugyhogy én nekem kéne vinim a háztartást!
2013. júl. 10. 15:35
 6/6 anonim válasza:
Szerintem szerezzetek be egy levegő ionizátort. Lehet segít egy kicsit és nem drága.
2014. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!