Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyharuhát kifözitek? Gáztűzh...

Konyharuhát kifözitek? Gáztűzhelyen floraszeptes vizbe? Vagy hogy mossátok ki? illetve a törölközőket önmagukba mossátok ki vagy ruhákkal együtt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Én a törölközőket és konyharuhákat 60 fokon mosom ki. Olyan programot választok, amin van előmosás. Az előmosás tartályába folyékony Vanish-t öntök, amikor beleengedte a vizet és átforgatta annyira a gép, akkor ki szoktam kapcsolni, hogy ázzon benne a ruha, akár egy éjszakát is. másnap/kis idő múlva pedig kihúzom a gombot és ugyanonnan folytatja a mosást. Azért szoktam így állni hagyni, mert a Vanish-nek kell idő, mire kiszedi a foltot és fertőtlenít, az előmosások meg elég rövid idejűek. De ha csak simán 60 fokon mosod szerintem akkor is tiszta lesz. Törölközőt, konyharuhát és törölgetős rongyokat szoktam így mosni egyszerre.

B.

2013. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Törölközőket hetente egyszer 40 fokban mosom, csak türit akkor, mosópor+Vanish. 6 kg-os gépem van, meg is telik négyünk cuccaival. Konyharuhákat 95 fokon, a konyhai kéztörlőkkel együtt, előmosás, mosópor+Vanish.
2013. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Az előmosást meg lehet spórolni vödörben pár óra áztatással.
2013. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a törölközőket külön mosom a többi ruhától. Viszont a konyharuhákkal együtt 80fokon előmosással.
2013. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Mi nálad a konyharuha? Mert amivel edényt törölgetek, azt hetente kétszer mosom 40 fokon a többi fehérrel. Semmit nem mosok nagyobb hőfokon.


Amibe a kezemet törlöm, azt először kiáztatom. Aztán mehet a többihez.

2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90 fokon előmosással mosom ki, a türcsikkel együtt.
2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!