Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet ez? Apró fehér,...

Mi lehet ez? Apró fehér, szinte pontszerű kukacok. SOS

Figyelt kérdés

A szekrény tetején vettem észre apró fehér pöttyöket. El sem tudtam képzelni mi lehet, aztán láttam, hogy MOZOGNAK!!!!


Kipakoltam az egészet, és egy kb ezeréves pogácsa volt a lánykám nadrágjának egyik zsebében. Fogalmam sincs, hogy került oda. Ott volt a legtöbb ilyen kis mozgó dög.


MI lehet ez, és hogy tudok megszabadulni ezektől?


Köszönöm.


2013. jún. 9. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy arra jöttek

az egész szekrényt átmosnám sanytol-al vagy domestosos vízzel utána nem fognak jönni

2013. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

az én gyerekemnél ugyanez volt csak talán pisztáciával vagy valami sütivel már nem emlékszem

mi is ugyanígy csináltuk és eltűntek

2013. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Én is kipakoltam mindent, a ruhákat átmostam, a szekrényt pedig domestosos vízzel töröltem ki, kb 10-szer.

Sajnos egy másik, távolabbi szekrényajtón is láttam ilyen dögöket, és ott nem találtam semmi ételt...


Kezdek kiborulni, mert irtózok minden ilyen állattól, és egész nap ezeket törölgetem :S

2013. jún. 9. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Újabb fejlemények vannak: két Zamioculcas van a szekrény tetején, annak a földjén és a cserepeken hemzsegnek a kukacok. Most már tényleg nem tudom, hogy mi lehet :S
2013. jún. 9. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg a növényekre jöhetnek

lehet ha 1 hétig nincs javulás akkor beszélned kéne egy szakemberrel pl rovarirtóval

2013. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!