Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet csinálni a használt...

Mit lehet csinálni a használt étolajjal? Hová tegyem hulladékként?

Figyelt kérdés
Bérházban lakunk.
2008. jún. 18. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
veszélyes hulladéknak számít, úgyhogy a szemétbe, lefolyóba elvileg tilos. Vannak átvevőhelyek, hulladékudvarokban, egyes nagyobb áruházakban, ott kellene leadni.
2008. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Add tovább rászoruló roma családoknak. A házukra locsolva megteheted az első lépést a közbiztonság javítása felé.
2008. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hasznos az előző tanács...huh...

na szóval itt van 1-2 lehetőség:

hulladékgyűjtő udvarokon elhelyezett tartályokba önthetünk maximum ötliternyi mennyiséget, - a www.biofilter.hu weboldalon a Lakossági begyűjtők címszó alatt felsorolt vidéki és fõvárosi címeken leadhatjuk a használt étolajat,

- megbeszélhetjük a fõzõkonyhával rendelkezõ óvodákkal, iskolákkal, hogy vegyék át tõlünk a használt sütõzsiradékot,

- egy környezettudatosabb lakóközösség összefoghat a begyûjtés megszervezésére, és kérhet egy nagyobb tartályt a használt étolaj elhelyezésére, errõl bõvebb felvilágosítást a 06-40-442-999 számon lehet kérni a Biofilter Kft-tõl.

Õk vállalják a rendszeres, ingyenes elszállítást az egész ország területén.

2008. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bérház Budapesten van, akkor:


[link]

2008. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos válaszokat kaptam, köszönöm! Most már tudom, mitévő legyek.

A második válaszolónak üzenem: ez az oldal nem azért van, hogy a szerinted jópofának tűnő dolgokkal viccelődjünk!!

Tartsd magadban az idióta válaszaidat, jó lenne, ha nem ezen az oldalon szórakoznál, van erre megfelelő oldal!

2008. jún. 19. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kiöntöm a vonatsínek közé. Ott ahol az a fekete kő van. Annak úgysem árt, az csupa zsír.
2008. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én simán ráöntöm a komposztra!
2008. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én összegyüjtöm egy zárható vödörbe, és odaadom a kutyamenhelynek, és ők beleáztatják a kenyeret e kutyusoknak.
2008. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyáink, összegyüjtötték a felesleges, használhatatlsn zsiradékokat, és szappant föztek belőle

tatar

2008. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Mi összegyűjtöttük és minden ami fából van lekenhető vele ,mint alapréteg nagyon megteszi.Kerítés stb.
2008. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!