Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szép úgy egy ház, hogy semmi...

Szép úgy egy ház, hogy semmi kütyü nincs benne, se disztárgy, se pipere polc, mert gardrob van, se falikép. Csak a földön növények, meg bútorok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 23:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen de utálom takaritani.
2009. szept. 30. 23:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na mi házunk pont ilyen, egy éve lakunk benne. És nagyon szerettem volna már cuccokat, csak eddig nem volt pénz "berendezni". De most már van, szóval mostanában kezdünk neki polcokat csináltatni, komódot venni, stb. Olyan otthontalan ezek nélkül. Engem nem érdekel, ha többet kell takarítani, de legalább otthon kinézete lesz neki.
2009. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs tele a lakás apró kütyükkel( én csak porfogónak hívom őket) még lehet nagyon otthonos. Akkor lesz szép és otthonos, ha ti jól érzitek magatokat benne.A mi lakásunk is ilyen, ,mivel van gardrób szoba nincsenek szekrények, direkt azért, hogy ne lehessen porfogókat kirakni, azért néhány kép díszíti a falakat, és cserepes virágok, de ennyi pont elég. Ne foglalkozz más véleményével az a lényeg, hogy nektek jó érzés legyen hazamenni.
2009. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A minimál a legjobb, de ha nincsenek dísztárgyak még nem feltétlen az, főleg nem ezekkel a színekkel. Ebből jó kis mediterrán lehetne...vegyetek barnás árnyalatú képeket, hasonlókat. Imádom a minimált, de oda nem lesz jó, az egy külön stílus, még bútorokra is :)

Rendezgessétek..jólesz az :)

2010. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!