Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz tiszta szösz a...

Miért lesz tiszta szösz a ruha mosás után?

Figyelt kérdés
Visszatérő problémám, hogy mosás után merő szösz az összes ruhám. Főleg a feketéknél zavaró, mert azon látszik. Ok hogy tiszta és illatos lesz, csak éppen sokkal piszkosabbnak tűnik mint előtte. Külön fekete ruhákhoz való folyékony mosószert használok, kifordítva rakom a gépbe, és 30 vagy 40 fokon szoktam mosni. Próbáltam már úgy is hogy nem pakoltam tele a dobot, de úgy sem lett jobb a helyzet. Mit tanácsoltok?

2013. ápr. 19. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kötött ruhát is raksz bele, attól könnyen előfordul a szöszölődés.
2013. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 m.lillus22 válasza:
Figyelj oda arra is ,hogy ne maradjon a zsebében zsebkendő ,mert attól is könnyen szöszös lehet!
2013. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is a zsebkendő okozza, mástól nem nagyon tudom, hogy lehetne egyáltalán szöszö9s, nekem is attól szokott, ha véletlenül bennhagyom valamelyik ruhadarab zsebében.
2013. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztísd ki a szűrőket, és figyelj arra, hogy a fekete ruhákat ne közvetlen a féhér ruhák után mosd.
2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A zsebeit meg szoktam nézni. Lehet minimális mennyiségű szösz marad benne, de már csak azért is dől meg ez az elmélet mert sok fekete zsebes cuccot nem mosok, alsó nadrág vagy póló szokott inkább a gépbe kerülni. Olvastam hogy fél órára előtte hideg vízbe kell áztatni, meg egy kávéskanál ecetet adni az öblítőhöz. Ezt próbálta már vki? Tényleg hasznos?
2013. ápr. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!