Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablakpucolás? Sziasztok, légy...

Januári Hóvirág kérdése:

Ablakpucolás? Sziasztok, légy szíves, írjatok tippeket a gyors, praktikus, hatékony ablaktisztítással kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen takarítószereket használtok, s milyen 'technikával' dolgoztok. A 'nagyanyáink-féle', jól bevált, hagyományos praktikákra is nyitott vagyok! :-) Minden érdekel, s minden tanácsért hála! Januári Hóvirág

2013. ápr. 18. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ecetes víz egy kis alkohollal, és újságpapírral mosod az ablakot. Ez a hagyományos csíkmentes verzió.


Nekem a Lidl W5 ablakpucolója nagyon bevált, én ezt használom, csíkmentes az ablak. Van egy gumis ablakpucolóm, azzal húzom le, nem ronggyal. De volt már, hogy a hagyományos módszerrel tisztítottam, úgy is szép és tiszta lett.

2013. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját fejlesztésű módszeremmel mosok ablakot (:D 15 vagyok), egy kis vízbe tegyél sok mosogatószert, keverd jó habosra, egy ronggyal vidd fel az ablaküvegre és gyorsan töröld le újságpapírral. Nincs benne sok extra, de nekem bevált.
2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi Mindkettőtöknek!!! :-)
2013. ápr. 18. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mosószeres-vizes ronggyal letörlöm a keretet-párkányt-üveget, rá ablaktisztító és száraz ronggyal áttörlöm az üveget, ennyi
2013. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 'Audrey80'; Neked is köszi! :-)
2013. ápr. 20. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet venni a Rossmanban és a Müllerben is speciális ablak tisztító kendőt. Egyik oldala drapp, másik kék. Kb 500.-ft

Csak egy vödör tisztítószeres víz kell.

Az egyik oldalával felviszed a vizet a másikkal szárazra törlöd.

Semmi rongy, papírtörlő, vagy clin nem kell.

2013. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erről még nem is hallottam; nagyon köszi a tippet! Like! :-)
2013. ápr. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!