Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell használni a kókuszol...

Hogy kell használni a kókuszolajat főzéshez/sütéshez?

Figyelt kérdés

vettem 1 liter kókuszolajat sütéshez,főzéshez mert egészségesebb. viszont elbizonytalanodtam, mivel a halmazállapota szilárd akkor ez most zsír vagy olaj? mennyit kell használni pl. bacon szalonna sütéshez? rántottához lehet használni?

evőkanál 3?

minap csirkemellett sütöttem serpenyőben kókuszolajjal, de hiába sütöttem 10 percig elég fehér-nyers maradt, tovább kell használni mint a sima olajat?

nemrég óta tevékenykedek a konyhában ha a serpenyőbe rakok annyi olajat hogy 2 újnyi legyen és ebbe helyezem a csirkemellt nem baj ha ellepi? idáig mindig kevés olajon sütöttem a csirkemellet.



fiú vagyok.



2013. ápr. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A neve olaj, de inkább zsír. Mi a fritőzben szoktuk használni, pont úgy mint az olajat. Nem ég meg olyan könnyen, és talán kevésbé büdös...
2013. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rántottát még sosem csináltam vele, mert azt inkább olvasztott szalonnán sütöm (szerintem így az egészségesebb)!


A csirke pedig rózsaszínű ha nyers, és fehér ha kisült, legalábbis nálam. :D

Az egészben sütött csirkemellnek szerintem kevés a 10 perc.

2013. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!