Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestoszt lehet illatosítani?

Domestoszt lehet illatosítani?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam takarítani hogy spricnis flakonba teszek domesztoszos vizet és és azzal törlöm át a szekrényeket, polcokat, ajtó, ablak keret szóval mindent, 3-4 naponta.Meg domestoszos vízzel mosok fel.

Viszont ilyenkor már fullasztó domesztosz szag van az egész lakásban

Ha teszek illó olajat a vízbe akkor az elnyomja a domestosz szagot, és jó illat lesz takarítás után vagy a két szag keveredése még büdösebb?

Vagy esetleg valami más praktika?

Esetleg ismer vki olyan tisztitó szert mint a domestos csak illatosat (és nem citromos).Ami van olyan hatékony és árban is hasonló?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


2013. ápr. 10. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Már elég sokféle illattal lehet domit kapni.
2013. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fertőző beteg van nálatok hogy 3 naponta végignyalod a lakást domesztosszal?


Egyébként van belőle virágillatú,próbáld ki.


De szerintem hülyeség ilyen gyakran domesztosszal takaritani.

Én virág illatú felmosóval mosok fel,portörlésre nem is használok tisztitószert.

2013. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs fertőző beteg de úgy érzem tisztának a házat, és a domesztoszt nem a fertőtlenítés miatt használom hanem mert jól tisztit.
2013. ápr. 10. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ecet legalább olyan jól tisztít, és nem szennyezi a környezetet. De az ilyen sűrű takarítás árt a szervezetnek.

Az immunrendszer nem tud védekezni a por, az atkák stb ellen.

A lakáson kívül nem tudsz mindent fertőtleníteni.

2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!