Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó termék a Husqvarna TF 324?

Jó termék a Husqvarna TF 324?

Figyelt kérdés

Vélemények a Husqvarna TF 324-ről?

Ilyen kapálógépet szeretnék venni.

Vélemények? Subaru motor?

Husqvarna minőség? 150 000 FT-ért jobb választás?

Jó a láncmeghajtás? Csak jót hallottam még róla.

Köszi.


2013. ápr. 7. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már a Husqvarna "bevállalta"a Subaru motort,biztosan nem véletlenül tette.Egyébként előre-hátra menetes így megkönnyíti a munkát.Önkormányzat is vásárolt már nálunk ilyen gépet és ők-gondolom-"ipari"módon használják.Tehát ha azt kibírja,akkor egy kertbe,házkörül biztosan megfelel.De én elfogult vagyok,mert ilyen boltban dolgozom.:)3-féle motorral szerelt gépet érdemes venni:Honda,Briggs&Stratton,Subaru.Ezek a legmegbízhatóbbak és van is hozzájuk alkatrész.De egy új gépnél természetesen él a garancia,így az alkatrész dolog most nem is számít.No meg 1+1 év jótállás van rajta.
2013. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ.

Ha minden igaz május 17-e körül megérkezik.

Egyébként kicsit drága, de inkább gyűjtöttem sokáig erre, minthogy egy 80-90 000-res vacak gépet kelljen állandóan szerelgetni.

Köszi

2013. máj. 12. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!