Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Félpehely töltetes párna,...

Félpehely töltetes párna, kimoshatom itthon valahogy?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy szakemberhez kell vinni, de inkább megpróbálnám kimosni.
2013. márc. 29. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam ,hogy tollat keverték volna más

nem természetes anyaggal .Milyen szakember lehet egy mosodában .Én is kimosnám otthon,de csak nyáron .

2013. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát most lett pisis (2 éves lányomé), úgyhogy nem szívesen tenném félre nyárig. :)

Szerintem megpróbálom. A tollról hallottam, hogy az a lényeg, hogy száradás közben gyakran fel kell rázni, lehet, hogy ez itt is fontos.

2013. márc. 29. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A félpehely azt jelenti , hogy a zászlós toll-tartalma eléri az 50 %-ot , vagyis csak a másik 50 %-a pehelytoll .( A zászlós toll a felső tolla az állatnak , a pehelytoll az alsó . )Lehet mosógépben mosni , de lehetőleg minél kevesebb zsíroldó anyagot ( mosóport ) szabad beletenni , és semmilyen módon nem szabad öblítőszert , mert a természetes taszító-hatásukat elvesztik tőle a pelyhek . A szárításkor mindenféleképpen többször felrázva , minél gyorsabban kell szárítani . Azért ajánlják a szakembereket , mert ott külön gépekkel oldják meg a levegőztetett gyors szárítást .
2013. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!! Köszi! És a centrizés? és az hogy hány fokon moshatom? Kímélő, műszál, vagy pamut mosás? Ezekről tudsz valamit?
2013. márc. 29. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen tudok lehetőleg 40 fokon kímélő mosással mosd . Centrifuga teljesen normálisan . A szárításáról már írtam . Jó munkát !
2013. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes segítséget!!!! :)
2013. márc. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!