Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fáradt olajfoltot mivel tudom...

Fáradt olajfoltot mivel tudom kiszedni? (kék nadrág)

Figyelt kérdés

A biciklim befogta egy nagy csíkban :( ultrát raktunk rá és ki lett mosva, de nem lett jobb..

láttam h ajánlották a mosogatószert, csak félek, emrt ez kék farmernadrág pont ilyen a színe: [link]


Valaki tudna segíteni?Kedvenc nadrágom!! :(((



2013. márc. 21. 21:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és a sebbenzint hol lehetne venni? nem vagyok ezekben jártas:) ráteszem a foltra, rajta hagyom vmeddig, aztán dörzsöljem is közbe majd mehet a gépbe?
2013. márc. 22. 13:57
 12/15 A kérdező kommentje:

nem jött ki ultra dermmel sem, még 1 órát is rajta volt...vanish szappannal sem..harmadjára mostuk ki és csak egy nagyon kicsit halványodott..még az aljából se tudnék levágni egy kicsit mert nagy csíkban van a vádli résznél....


most akkor mégis mi a francot csináljak?:/ a sebbenzinnel h kell?:/

2013. márc. 22. 14:52
 13/15 A kérdező kommentje:
megpróbáljuk alkohollal majd, először egy nem feltűnő helyen.. majd írok
2013. márc. 22. 16:24
 14/15 anonim ***** válasza:
kijött?:D Nekem van egy ugyanilyen színű nacim, én annyira nem szeretem, ha gondolod elküldöm neked, viseld egészséggel :) ha egy a méretünk
2013. márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen tegnap kijött :))) még keféltem vanish szappannal és szépen kijött :) el se hittem :) am köszi aranyos vagy :D de szerencsére kijött :D én nagyon szeretem ezt a nacit :D
2013. márc. 23. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!