Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell kimosni egy pufi...

Hogyan kell kimosni egy pufi dzsekit?

Figyelt kérdés
Mosni szoktam a ruháimat, de kabátot még nem mostam. Piros, pufi, a zsebénél és a kéz ujjánál már elég piszkos ezért akarom kimosni.
2013. febr. 28. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen folyékony mosószert használnék, hogy könnyen tudjon távozni, ne maradjon a vastag kabát belsejében mosószer.

2. A színének megfeleő mosógél: fehér, color, vagy feketéhez való mosógél.


3. Olyan programot használnék, ami sok vizet használ, hogy a belseje is rendesen tisztuljon. Pl. az LG gépeken a Blanket vagy a Kímélő program is ilyen.

Nyilván más márkájú gépen lehet más a program neve, de általában van "sokvizes" program a gépeken, bár a Samsung olcsó gépein nincsen.


4. Rátennék legalább egy, de inkább +2 öblítési funkciót, mert egy pufi kabát elég vastag, és hogy a belsejéből is rendesen távozzon a mosógél. Ha nincs ilyen a gépeden, akkor simán mosás után ráteszel Öblítés és centri funkciót.

2013. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen töltet van a kabátban? pehely, vagy műanyag. utóbbival nincsen gond, a pihével már lehet, mert a mosószerektől össze tud tapadni és romlik a szigetelése, létezik hozzá speciális mosószer
2013. márc. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Szerintem műanyag....a kínaiban vettem :D
2013. márc. 1. 09:33
 4/4 A kérdező kommentje:
A cimkére csak az van ráirva 85% pamut, 15% poliészter
2013. márc. 1. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!