Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rágó a ruhában?

Rágó a ruhában?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy fagyóba tenném még milyen praktikák vannak?

2013. febr. 22. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Forró vasaló. Tegyél a rágóra egy használaton kívüli rongyot, nyomd rá a forró vasalót. Át ragad a rongyra. Addig csináld amíg van rajta rágó.
2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aceton, jégkocka
2013. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem gáz ha 100% polyester?
2013. febr. 22. 16:10
 4/7 anonim válasza:
én benzinnel szedtem ki az öltönyömből. Használt!
2013. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legkönnyebben , ecetes ollóval lehet eltávolítani .


Egyébként komolyan válaszolva , én úgy tudom , hogy ha két papír közé rakod a rágós ruhát és úgy vasalóval megmelegíted , akkor át ragad a papírra . Bár őszintén megmondva , szerencsére , még nekem nem volt ilyen gondom , ezért nem tudom , hogy biztosan működik-e .

2013. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: ez gyertyánál működik, rágónál csak belevasalod a rágót mégjobban a ruhába (meg a papírt is a rágóba).

Kérdező: acetonnal vagy sebbenzinnel ki lehet mosni, vagy lakkbenzinnel is, de érdemes előtte próbát csinálni nem látszó helyen, nehogy megegye a ruhát. Esetleg fagyasztóba a ruhát, aztán szépen ki lehet tördelni, majd kefélni a ruhából a rágót.

2013. febr. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Benzinnel a legegyszerűbb. :)
2013. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!