Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám megtisztítani a...

Mivel tudnám megtisztítani a konyhai csempét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kis lakásról van szó, a konyha az előszobából nyílik, így aztán sokszor lát a konyha és előszobai csempe is koszos cipőt. A sima felmosás persze már nem segít. A fúga az koromfekete volt, zsíroldóval sikerült megtisztítanom és lényegesen jobb lett(nem fehér, de hát több év után álmodhatok is arról, hogy fehér legyen.. :))

A lényeg, hogy magát a konyhakövet nem tudtam megtisztítani. Fényesnek, fehér (márványos hatásúnak) kéne lennie, de nem az. :/ A fal is ilyen csempével van kirakva, az gyönyörű csillogó, hófehér.


Már próbáltam ecetes vízzel, zsíroldóval, ciffel, cillit banges hülyeséggel, de egyik se használt. A csempe továbbra is csúnya, koszos, matt. Olyan mintha poros lenne egyébként.


Van valami ötletetek, hogy mivel tehetném újra fényes, csillogóvá a csempét?! Hogy aztán már elég legyen neki a gyakori felmosás és szárazra törlés..


2013. febr. 14. 10:54
 1/4 anonim válasza:
Esetleg domesztos??
2013. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már. Láttam, hogy vannak ilyen festékboltokban kapható spéci csempe tisztítók, de onnan meg nem igazán tudom, hogy melyik kéne. Félek, hogy felmarja teljesen a követ, vagy mattá teszi, vagy nem tudom. Gondoltam hátha valaki tudja, hogy mivel nem tudom elrontani és még használ is. :)
2013. febr. 14. 11:57
 3/4 anonim válasza:
Melyik zsíroldót próbáltad?
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt.

2013. febr. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!