Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi erősebb a vízkőoldónál?

Mi erősebb a vízkőoldónál?

Figyelt kérdés

Nagyon kemény nálunk a víz, és olyan durva vízkő alakul ki már pár forralás alatt is, amit a sima háztartási vízkőoldó nem szed le egy éjszaka alatt se, vagyis egy hét alatt se.

Milyen más szerrel lehetne ezt leszedni?


Nem szoktam megvárni amíg odáig fajul, de így is van ahol fél centi vastagra is felrakódik, és csak vésővel, kalapáccsal tudom max leszedni.



2013. febr. 12. 18:24
1 2
 11/14 kalmj ***** válasza:

Én a kefét ajánlanám. Savak nekem nem jöttek be. Hosszabb távon ilyen szűrőket ajánlanék: [link]


Szódások ezt használják.

2013. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A Háztartási sósav a legjobb vízkő oldó
2013. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"..de így is van ahol fél centi vastagra is felrakódik, és csak vésővel, kalapáccsal tudom max leszedni."


#11.es! Ehhez ajánlod te a kefét? :-)

2013. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kalmj ***** válasza:

"

#11.es! Ehhez ajánlod te a kefét? :-)

"

Ami drótkefével nem jön le, ahhoz nem kell hozzányúlni. A sósav, ha egy főzőedényről beszélünk, nekem nem játszik. Az ecezet ismerem, azzal csak büdös lesz az edény, a követ nem viszi le.

2013. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!