Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Próbálta már valaki a Dylon...

Próbálta már valaki a Dylon fekete színmegújító kendőt? Van egy kedvenc téli kabátom a gond vele hogy az évek folyamán egészen kifakult és nem tudom hogy ha kimosom ezzel a termékkel valamelyest élénkebb lesz e színe.

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Miután a télikabátod anyagát nem adtad meg , csak találgatni lehet. Általában ezek az utánszinező megoldások nem adnak tökéletes eredményt , de sok esetben használhatók.

Ha a kabátod gyapjú , vagy más természetes szálasanyagból készült ,akkor bátran vágj bele . Ha szintetikus (pl.: poliészter,poliamd stb.) akkor nem tudom jószívvel ajánlani .

2013. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem volt két fekete farmerom amit már nem tudtam felvenni, mert kibarnult egy-két helyen. Kimostam Dylon Fekete Színmegújítóval. 2 tasak volt egy dobozban. Egy tasakkal mostam ki két farmert.

Végülis jó lett, mert fel lehetett venni a farmerokat, de csak rövid távra. Már megint barnul a farmer néhány használat után, így most elhssználom a második tasakot is. Bőrömet nem fogja meg.

Arra jó volt, hogy amíg nem találtam farmert méretben túléljem valahogy.

2013. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!