Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet teljesen letakarí...

Hogyan lehet teljesen letakarítani a kerámia főzőlapot?

Figyelt kérdés
Minden főzés után letakarítom, van hozzá direkt egy kerámia tisztítóm is, de még az sem hozza le a köröket amik ráégtek. Kaparni nem merem, nem akarom megsérteni a felületet. Ti hogyan csináljátok??

2013. jan. 15. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Fújd le hideg zsiroldóval, hagys legalább egy órát ázni, és utána a pengés kerámia tisztítóval le tudod tolni a ráégett részt.
2013. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam hogy van ilyen penge. Nekünk üvegborotvánk van, ami az övegről szedi le a rácseppent diszperzitet pl. Ez is jó?

Köszönöm a tippet!

2013. jan. 15. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmikre gondoltam:


[link]

2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
Próbáld ki a Domestos súrolóport! Én évek óta azt használom és szinte újnak tűnik a kerámialapom. Nem karcol, mindent leszed, utána ablaktisztítós törléssel csillogni fog.
2013. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Próbáld ki a Domestos súrolóport! Én évek óta azt használom és szinte újnak tűnik a kerámialapom. Nem karcol, mindent leszed, utána ablaktisztítós törléssel csillogni fog."


A kerámiára TILOS súrolóport használni, olyan nincs ugyanis, hogy nem karcol, ugyanis a súrolópor müködési elve, hogy lekarcolja a szennyezödést.

Ha megfogadod ezt a "tanácsot", akkor rövid diö múkva tönkremegy a fözölapod.

2013. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A súrolóporról én is erre asszociáltam. Nincs is otthon. Az üvegborotva vagy a kerámia penge az jónak tűnik. Szárazon próbáltam, de nagy munka lett volna. ZSíroldót meg beszerzek hozzá :)

Sajnos a kerámia tisztító spary hab sem tökéletes...

2013. jan. 16. 09:58
 7/10 anonim válasza:
Igen, a megoldás: zsíroldó rajta hagyva, utána letisztítva=gyönyörűséges lap.
2013. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hideg zsíroldót használok, de csak lemosom róla utána, és szárazra törlöm . Nagyon szép.
2013. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tégy belátásod szerint! Nem viccből írtam a súrolóport! 5 éve használom, semmi baja a kerámialapnak. Én is szkeptikus voltam, de bevált!
2013. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lesúroltam, mert néhány használat után karcosnak tűnt, nagyon ki voltam akadva miatta. Ismerőseim javaslatára megsúroltam Bionur súrolószerrel (olyan mint a Cifz és legnagyobb örömömre ragyogott mint új korában. Azóta is mindig lesúrolom, nem a dörzsis szivaccsal, csak simával. Ragyog!
2014. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!