Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép vásárlásakor mire...

Mosogatógép vásárlásakor mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Gépet szeretnénk venni, véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Ki milyet vásárolna, milyet venne inkább ha most venné(meglévőhöz képest), stb...


Köszönöm.

KA



2012. dec. 25. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon alapgép van, 15 éves. 2 program van, elő- és főmosás. Ma sem vennék mást. A sokféle programból, amiket ma már beleraknak, szerintem sokan nem is használnak. Bosch egyébként a típusa.
2012. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Teljesen elégedett vagyok vele :) lényegébe 2 programot használunk , egy fő mosást expresszen (80 perc) és az öblítést

2012. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző Indesit volt, csak kínlódtam vele, mindig elárasztotta a konyhát, aztán túladtunk rajta, az új tulajnál kigyulladt (!). Förtelem volt. Most Scholtes márkájú van, ezzel nagyon elégedett vagyok, van rajta 24 perces program, nem megy órákig.
2012. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell cáfolnom az előzőt, bár az igaz, h mosógépből senkinek nem ajánlanék indesittet, de a mosogatógéppel nem fürödtünk be. Viszonylag olcsó, sok program van rajta, kevés a vízfogyasztása. Ilyet vennék máskor is.


Egyébként nagyon sok függ a mosogatógéptabletta minőségétől. Én gyakorlatból mondom, h só, öblítő lehet teszkós meg noname is akár, de a mosogatógéptabi vagy gél az vagy finish vagy somat.

Ez ugyanolyan, mint a mosószer. Lehet 600 ft-ért 3x-os mennyiséget használni, meg 1200-ért negyedannyit.

2012. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!