Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A konnektort szabad áramtalaní...

A konnektort szabad áramtalanítás nélkül kitakarítani?

Figyelt kérdés
Nedves ruhával ha belenyúlok, attól megrázhat?
2012. dec. 22. 08:17
1 2
 1/11 Salx Narval ***** válasza:
74%
Nem valószínű, hogy áramütés ér, főleg ha csak nedves a ruha, de ezt ne tanácsolhatjuk senkinek. Kapcsold le az áramot, vagy legalább húzz fel egy gumikesztyűt.Egy hibás, megégett konnektort veszélyes megérinteni és nem mindig látszik az égés. Az a legtisztább, ha nincs áram alatt, amíg takarítod.
2012. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért kell egy konnektort -nedves ruhával- "kitakarítani"?
2012. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez engem is érdekelne. Mi a jó fenéért kell egy konnektort kipucolni? Kifényesíteni nem akarod? Csak, hogy csillogjon is.
2012. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak áttörlöd és nem pl csavarhúzóval akarod még a villa helyét is kikaparni nem lesz gond, de am jobb ha szárazzal teszed. A peremét a műanyagnak lehet nedvessel is.
2012. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el hogy az autómata lekapcsolását ne ismernéd úgy hogy ezt a kérdést szerintem csak unalmadban tetted fel.
2012. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fedél áramtalanítás nélkül is levehető. Akár el is súrolhatod, száradás után vissza lehet csavarozni.

A falban/falon maradó aljzatot nem piszkálni!

2012. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy szoktuk, hogy leszedjük az elejét, megmossuk, hagyjuk megszáradni, visszatesszük. Mondjuk ez átlag ötévenként, a falak átfestésénél szokott csak eszünkbe jutni, nem a karácsonyi nagytakarítás része. Ilyenkor csak puha, száraz ronggyal megtörölgetem mindegyiknek a külsejét.
2012. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyeseknek mennyi ideje van:D:D:D Konnektort takarítani, besz'rok, komolyan mondom:D
2012. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A konyhában lévő konnektor tök piszkos, rárakódott zsírréteg van a belsejében. Mindig azon filózok, hogy meg kéne pucolni, de nem tudom hogyan. Hogy más ezt hogy oldja meg. Egyáltalán nem tartom magam egy tiszta háziasszonynak, de ezek szerint az vagyok, mert konnektort akarok pucolni?
2012. dec. 28. 19:28
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is takarítom a kapcsolókat, konnektorokat. A konyhai, vagy a túl koszos konnektorok fedelét, valóban érdemes csavarhúzóval leszerelni a takarításhoz, máshol elég lehet a törlés is. Ezeket a zsírlerakódásokat, nem lehet lepucolni, sem száraz, sem vizes ruhával, még mosogatószerrel sem könnyű. Én nem kapcsolom le, de ha bizonytalan vagy, inkább kapcsold le a kismegszakítót.
2012. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!