Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Patyolat tisztáság van a...

Patyolat tisztáság van a lakásodban?

Figyelt kérdés

Mindig minden tökéletesen a helyén van, vagy nem törekszel erre?:)

Zavar, ha kicsit rendetlenség, por van?


2012. dec. 6. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy ragyog minden, de azért eléggé tisztán van tartva ez a pici lakás. Itt nincs nagy rendetlenség, a párom mindent elpakol maga után, bár van hogy néha az íróasztalán marad a kávéspohár, vagy a chipses zacskó, de ennyi kell. Morzsa nincs, por az alig alig van.
2012. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 wartburg353s ***** válasza:
Törekszem rá, hogy rend és tisztaság legyen, de nem mindig sikerül. Vannak rendetlen "zónák" a házban. Pl ha van a kezemben vmi, amit hirtelen nem akarok vagy nem tudok a helyére tenni, általában leteszem a fagyasztóláda tetejére. (A férjem is ezt csinálja, meg a kisfiam is.) Időnként mindent lepakolok róla, ha már nagyon összegyűltek rajta a legkülönbözőbb dolgok. Por nincs, mert gyakran törölgetek, a konyhát napi szinten felmosom, mert a fiacskám még úgy eszik, mint egy kismalac (2 éves), az ajtókat is állandóan súrolom, mert az üveges ajtókon mindig otthagyja a tenyérlenyomatát, meg a férjem is nagyon szeret barkácsolni meg szerelni, és sokszor koszos kézzel bejön, és mire eljut a fürdőig kezet mosni, egy csomó ajtót összeken az olajos kezével, még jó, ha a falat nem.
2012. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is patyolattisztaság de mindig minden a helyén van és rend van az egész lakásban .Hozzám a nap bármelyik órájába jöhet hivatlan vendég is nem esek zavarba.
2012. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem! Igyekszem én, de lakunk benne.

Két gyerek, két kutya, s cica is van.

2012. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Általában igen, de pár hete nem, mert nagyon depis vagyok.
2012. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hehe jó vicc...pl itt a monitor mellett van egy 3 napos banánhéj meg egy csomó mandarin héj.de tudnék még mit mesélni ha most megfordulnék..;)
2012. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs patyolattisztaság. Inkább egészséges rend van. Én régen tisztaságmániás voltam, szinte klinikai eset. Sok évembe telt mire megtanultam, hogy nem én élek a lakásért hanem a lakás él értem. Vagyis van egy egészséges rend, de nincs minden a helyén.
2012. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hozzám is bármikor jöhet a kedves vendég, letojom, mit gondol, nem takarítással megy el a napom, ezen kívül férfival és macskával élek, szóval...

Amúgy én az a fajta vagyok, hogy a rendben semmit nem találok meg. De 600 db papírlap között tudom, hanyadik a villanyszámla és a kedvezménykupon.

Én ilyen vagyok, nem bírom a patent rendet.

2012. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen az van nálunk, amikor befejezem a takarítást,majd elhozom a nagyobbat az oviból ,hazaér a férjem is és 10 perc múlva már mintha semmit nem is csináltam volna egész nap :)
2012. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!