Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szedhető ki a ruhából a...

Mivel szedhető ki a ruhából a folt, ha összemostam mással?

Figyelt kérdés
Véletlenül egy fehér pólót összemostam a szines ruhákkal. Sajnos piros és kék foltok lettek rajta! A férjem kedvenc pólója!! S.O.S. Mivel szedhetném ki??? Wanish-t és az ariel professionalt próbáltam,de semmi. Fehér a póló csak az elején van rajta egy Diesel felirat. Citrom? Ecet? Szódabikarbóna? Mivel és hogyan próbáljam???
2009. aug. 16. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg hipó,ha bírja az anyag.Ecetet semmiképpen ne használj,mert az konzerválja a színeket.
2009. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, én is így jártam az egyik gyönyörű fehér felsőmmel, de nekem a tömény öblítő fogta meg.

Áztasd be mosópor + fehérítő (én cloroxot használtam, egy negyed demalgont se ér), így sem jött ki, babaszappan és óvatos dörzsölés kihozta. Utána sima mosóporos vízben átmostam. Szerencsére kijött.

2009. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Caola mosószappan, mindent kiszed. Legalábbis nekem még nem volt olyan mait ne szedett volna ki. Száz forintos boltban vagy Coop üzletekben lehet kapni,kb. 150 Ft.
2009. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!