Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti melyik napon szoktátok...

Ti melyik napon szoktátok kitakarítani a lakást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs naphoz kötve,amikor ráérek.
2012. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hol vagyok. Ha anyunál, akkor olyan időpontot keresek, amikor nincs otthon senki, tehát nem napfüggő, de általában hétköznap délután hetente egyszer. Ha a páromnál, akkor minden nap takarítok, rosszabb esetben kétnaponta, mivel van háziállatunk.
2012. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen, minden nap.
2012. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben szombaton volt a takarítónap, tehát nem hülyeség a kérdésed.
2012. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván minden nap összekapom a lakást, annyira, hogy ne legyek rosszul a látványtól.

De a kádsúrolós, portörlős, wc-ben csempemosós napom az a szombat. Plusz én csak szombaton mosok.

2012. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szombat délelőtt.
2012. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mióta nem dolgozom hetente egyszer összepakolok, 2 hetente nagy takarítok.
2012. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 melcsiboszi válasza:
Mivel GYED miatt itthon vagyok, péntek délelőtt szoktam takarítani (portörlés, porszívózás, néha felmosás is). Így hétvégére tiszta a ház, de nem a szombatom megy el vele, és nem zúgatom a porszívót, amikor a férjem is itthon van. Nekem nagyon bevált. Nyilván, aki dolgozik, ez nem megvalósítható. Egyébként minden nap rendet rakok, felsöprök , ahol cipővel járunk vagy eszünk.
2012. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én mindig úgy csinálom mivel hétvégén is dolgozok és ha véretlenül szabad vagyok nem evvel akarok baszkodni általában szerdán csütörtökön takaritok nagy takarítást wc csempe mosás, kád, vasalás portörlés meg stb általában azért 2 nap mert délelőtt vagy délután dolgozok és csak igy tudom megoldani mert nagy a ház. de persze mindennap mosogatok porszivozok két naponta általában felmosok.
2012. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miden nap, reggel és este. betegesen tisztaságmániás vagyok.
2012. nov. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!