Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik akciós mosógélt vegyem...

Melyik akciós mosógélt vegyem meg? Egyáltalán jó az áruk így akcióban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Szeretnék egy kicsit beszállni a háztartásunk kiadásaiba, és meglepni anyukámat :) De mivel nem én szoktam mosni, nem tudom melyik a jó minőségű, és mennyire kedvezőek ezek az árak.

Várom a válaszokat! Szép napot:)



2012. nov. 14. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit használ. 20-30 év háztartás vezetéssel a háta mögött már valószinű megvannak a mosószerek amiket sosem használna és ami a kedvenc
2012. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most váltott mosógélre mosóporról :)
2012. nov. 14. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem Tesco Sensitive gélt, egy anyuka van a flakonon a babájával, nagyon jó az illata.
2012. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem az kell, hogy finom illata legyen, hanem hogy jól mosson :)
2012. nov. 14. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán tegyél megjegyzést a jelenlegi mosógélre. Pl., milyen jó illata van, vagy ha nagy kiszerelésű, akkor, hogy milyen hatalmas flakon...Így, ha szóba jön, szerintem ha nincs vele megelégedve, akkor mondani fogja. Ha nem tesz rá negatív véleményt, akkor vegyél ugyan olyat.

Szerintem így tudsz legkevésbé mellé lőni. Ugyanis sok háziasszony nagyon "érzékeny" a mosószerre, soknak nem mindegy, hogy milyet használ. Mosási hatékonyság szempontjából.

2012. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már használtam ilyen Arielt. Nem rosszabb, mint a többi és jó árban van. Most vettem pont ilyeneket hétfőn. Ha eredeti vedd meg nyugodtan.
2012. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!