Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez a Somat mosogatógéphez...

Ez a Somat mosogatógéphez való vízlágyító mosógéphez jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]


ilyet vettem véletlenül



2012. okt. 30. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd ezt a sót a mosógépbe önteni?

A legtöbb mosószer tartalmaz vízlágyítót,ha pedig alacsony (30-60)hőfokon mosod a ruhákat,vízkő sem képződik.

2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mindig a legolcsóbb Tesco mosóport veszem, és Tescos öblítőt, 40 fokon mosok, kb. 20 éves a mosógépem, nem szeretnék újat venni, mindig rakok bele vízlágyítót, néha kimosom ez egészet ecettel, és vízkőoldóval.
2012. okt. 31. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. A mosogatógéphez való vízlágyító só tkp. a vízlágyító gyantát regenerálja, arra való. Ez voltaképpen NCl, vagyis konyhasó és 1 % csomósodásgátló. Ha még nem bonottad fel, próbáld meg kicserélni.
2012. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: olcsóbban megúszod az egész mosógépes vízlágyítást, ha ecetet raksz a vegyszer helyett. Én mosógépem kb. 20 éves, de még mindig olyan a belseje, mintha nemrég vettem volna.
2012. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NCl helyett persze NaCl, bocsi.....
2012. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!