Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gallért mivel kezeljem mielőtt...

Gallért mivel kezeljem mielőtt a mosógépbe teszem?

Figyelt kérdés

Az ingek általában csak a gallénál és legfeljebb még a kézelőn szoktak bepiszkolódni. Ezt a mosógép nem tudja rendesen kitisztítani, de ha a gallért előtisztítom, akkor a mosőgépben elég (lenne) egy gyors program, .


Régen lehetett kapni "gallér- és kézelőtisztító" krémet, amivel bekentem, pár percig állni hagytam, és utána tettem a gépbe. De most sehol nem látok ilyet a boltokban. Ti hogyan oldjátok meg a dolgot?



2012. okt. 19. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom Vanish szappannal keni be.
2012. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vanish-sel vagy Ariel folteltávolítóval kenem be. Állni hagyom egy kicsit és anélkül, hogy kiöblíteném, teszem a mosógépbe.
2012. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dm-ben kapható mosószappannal

(wanish utánzat,de szerintem ugyanannyira jó)

2012. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vanish szappan, de próbáld meg az ultra kéztisztító krémet. Csodákra képes,de ne rakj rá sokat, vagy mosd ki kézzel és utána öblítsd le, mert eléggé habzik. Én még felmosni is szoktam vele. Nem hagy csíkot. Tök jó.
2012. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!