Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mdf bútorlapra csöppent egy...

Mdf bútorlapra csöppent egy pici pillanatragasztò, gyorsan le lett törölve, de maradt rajta vmennyi. Le lehet hozni ròla valamivel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Görgős dezodorral.
2012. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hàt ez poénos. :)
2012. okt. 6. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem meg lakkozott asztalra a kilyukadt tubusból. a tubust még le tudtam szedni, de rendesen aláfolyt, és éles is a széle, felvette a tubus formáját. 1 év alatt még semmivel se sikerült felszednem, harapófogóval sem (nagyjából meg lehet fogni, mert nem szétfele folyt). Ahogy mondják, ecetes ollóval... De neked sok sikert hozzá! Legközelebb jobban fogunk vigyázni! (mindig beleakad a ruhám ujja, telefont tettem már rá véletlenül, és megkarcolta, stb. íróasztal.)
2012. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Acetonnal próbáld meg!
2012. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A görgős dezodort nem poénból írtam. Nekem azzal jött le a kocsimról, amikor olyan dél-olasz fák alatt parkoltam, amiről tele lett a kocsi levakarhatatlan gyantás ragasztós valamivel. Az lehozta.
2012. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyom nélkül nem tudod sajnos eltüntetni. Ha lekaparod megsérül a bútorlap is, az aceton is nyomot hagy.
2012. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húúú, köszi a válaszokat... késsel próbáltam a tetejét legalább felkaparni, de inkább hagytam, mert a kés meg megsérti a lapot... na mindegy, akkor a dezodort majd kipróbálom, csak vennem kell! A görgős, nedvesre gondolsz? És neked hogy jutott ez az eszedbe? :)
2012. okt. 7. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a görgős nedvesre. Egy benzinkutas adta a tanácsot, amikor nevetett, hogy esőben kétszer mosattam egymás után a kocsit, hogy lejöjjön róla a ragasztós szennyezés. Ő mondta, hogy próbáljam görgős dezodorral - és lejött!
2012. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a tubuson rajta van az anyag oldószere. nitrobenzoát vagy determelt lehet
2012. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!