Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyerekeim ruháit összemostam...

Gyerekeim ruháit összemostam egy PIROS nadrággal, ami fogott. Mit tehetnék? Így most a kisfiam és kislányom ruhái egységes rózsaszínűek lettek.

Figyelt kérdés

Mosás után beletettem Vanish-es vízbe, háromszor lecseréltem már a vizet, mindig rózsaszín lett. De a ruhákon egyáltalán nem látom, hogy enyhülne.

Tuti tippeket kérnék, ha tudtok.

Most készülök egyesével átdörzsölni Vanish szappannal.

Köszönöm, aki válaszol.


2009. aug. 1. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A DM-ben Dr Beckmann néven lehet mosás mentőt kapni, hasonló balesetek ellen. Egy próbát meg ér a dolog.
2009. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ez a márkájú, folt ördög nevű minta van itthon.

Most a felébe beáztattam.

Lehet, a másik felébe meg kimosom a mosógépben.

2009. aug. 1. 13:09
 3/6 anonim válasza:
Én a negyven forintos dögerős hypóra esküszöm, de ott kell állni felette, nehogy megegye a ruhát, viszont fehér lesz minden!!! És akkor hideg víz öbltésnek, oszt oké minden.
2009. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kipróbálom a hypot, vagy a Cloroxot.

és a színes ruhákkal mit tegyek????

Nagyon enyhe hypos vízbe hogy viselkedne?

2009. aug. 2. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__310850-mit-.. na ez én voltam nem tudom a kérdésed óta mi változott a ruhákon, de nekem a fehérítős domestos jött be és nem vette ki a szinét semminek csak a pirost.:-)))
2009. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jelenleg is megy még a rózsaszínetlenítés.

Most hypo+Clorox keverékébe tettem bele a fehér kisköntösét, és a színes minták benne maradtak.

Bár egész délután benne volt.

Most egy színest próbálok ki.

Azt hiszem jó lecke volt.


Amúgy a fehér köntösnek még mindig van egy enyhe rózsaszín árnyalata, de nem túl feltűnő.

De nem akartam már tovább áztatni, féltem az anyagot is.

2009. aug. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!