Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek? Csak...

Milyen porszívót vegyek? Csak azért kérdem mert be krepált a pórszívóm és tanécs talan vagyok .

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánsz rá?

Nekem a víztartályos nem vált be.

Most Miele porszívóm van,ez ilyen extra,mindent visz,és nem drága bele a porzsák. Előtte évekig a Tescos volt,soha semmi baja nem volt,de már nem lehet hozzá külön zsákot kapni.

2012. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát úgy 30000 Ft max
2012. szept. 4. 19:36
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nekünk Eta van, szabályozható szívóerővel, és ha jól emlékszem 25ért vettük. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Még nincs 1 éves. Papírzsákos.
2012. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ezt ajánlom:


[link]


itt 21 ezret ír rá de nagytescoba 18 ezer. Igen könnyű,nem szakadsz meg porszívózás közben,akkumulátoros tehát csak tölteni kell és nem kell vezetékekkel szórakozni. Ha kész vagy csak leemeled a tartályt és kiöntöd belőle a port.

Erős is tehát felszív mindent,nálam 10/10

2012. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám neked:


[link]


Én is most álltam porszívóvásárlás előtt, és végül emellett döntöttem, és jól tettem.

Nálunk a családban mindenkinek ilyen van, a tisztaság-mániás anyósom is nagyon szereti, kétnaponta használja, és soha nem volt vele gond. Édesanyámnak is ezt vettünk, és ő a legnagyobb porszívó-kritikus, akit ismerek, az óriási házukkal! Jó pár drágább porszívója volt előtte, amikkel nem volt megelégedve. Szerinte ennek a legnagyobb előnye, hogy könnyen tisztán lehet tartani a szűrőjét, így nem csökken a teljesítménye, nagyon jól szív. Porzsák nélküli, számomra csak ilyen jöhetett szóba, kis cuki, nagyon kis helyen elfér. Az egyetlen negatívum a vezeték....hogy van neki. De nyilvánvaló, hogy az akkumulátoros porszívók, csak kis teljesítményűek lehetnek, pedig nekem is szimpik voltak, mert utálom a kábeleket. De ha megnézed ezt a videót, akkor kiderül, amit egyébként egyik akkumulátoros porszívónál sem mondanak el, sőt, fel sem merik tüntetni a szívóerőt a paraméterek között, hogy egy morzsaporszívó erejével ér fel, és nem alkalmas egy vezetékes porszívó kiváltására!!! A legnagyobb teljesítményű, amit találtam, az egy Bosch volt, az volt 80 W! Ennek meg 360!! Szerintem ez nem mindegy!


[link]


Szóval kérdés, hogy mire szeretnéd használni, ha porszívó kell, akkor szerintem a Samsung SC 4550 nagyon jó választás, kitűnő ár-érték arány, 17.000 Ft-ért!

Egyébként, most, mikor vettem a magamét, az is kiderült, hogy ha beregisztrálunk a neten a készülék gyári számával, akkor 5 év garancia van rá!!! Ez minden samsung termékre igaz állítólag, én ezt most tudtam meg.

2012. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat első mék fajta miele porszívód van ?
2012. szept. 5. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve vettem, előtte hónapokig nézegettem őket, kiírtam mit tud, mit nem, mennyibe kerül összehasonlítottam őket. Végül egy Eta mellett döntöttem, mert minden olyan tulajdonsága meg volt, mint egy kétszer, háromszor drágább philipsnek, vagy michélének. Nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve, hatalmas szívóerő, sok tartozék, öröm vele takarítani. 20 ezer forint volt tavaly nyáron, webáruházból rendeltem.
2012. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!