Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kézzel lehet varrni ágyneműhuz...

Kézzel lehet varrni ágyneműhuzatot?

Figyelt kérdés
Gyereknek kell oviba, egy lepedő meg egy paplanhuzat. Anyagom van, gépem nincs! Nem gondoltam, hogy ennyire szereti majd az ovit és holnapra kellene mert ott akar aludni, de még nem varrattam huzatot. Bele merjek vágni? És milyen öltéssel?
2012. szept. 3. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan megcsinálhatod, sűrű pelenkaöltéssel csináld. Az anyag szélét egész keskenyen hajtsd be, hogy mosáskor ne tudjon kirojtolózni. Sok sikert és sok örömöt az oviban!
2012. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Egy ilyen ovis ágyneműt hetente kell mosni, nem valószínű, hogy a kézi varrás bírja majd.


Szerintem dobj össze valami ideiglenest, nehogy kedvét szegd az ott alvásnak, aztán vásárolj valami megbízható helyről ami tartós is.

Kérdezz anyukákat, főleg olyanokat akinek van nagyobb gyereke és tapasztalata.

2012. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!