Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hogyan tisztítjátok az...

Ti hogyan tisztítjátok az organza függönyötöket?

Figyelt kérdés
Mikor vásároltuk a függönyt az eladó elmondta mit csináljak vele.Eredmény gyűrött, itt-ott de rendesen.Azt mondta ha egyszer kivasalom, onnantól kezdve mindig vasalhatom.Ezt szerettem volna elkerülni.Vagy vasalás nélkül lehetetlen?Kimostam újra de semmi nem változott.
2012. szept. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Alacsony hőfokon mosom, szokásos mosószeremmel, kevés öblítővel és mindig vasalom. Kipróbáltam már hiper-szuper csodaszereket, amit az öblítő helyett kell alkalmazni, és elvileg nem kell utána vasalni, de semmit sem ért. Jó illata lett, de vasalni muszáj.
2012. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám is mindig vasalja.
2012. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy furdolepedobe csomagoltam regen, s igy az automata gepben mostam, de az utobbi idoben talaltam anyagbol taskat, ami zsakszeru, az utobbi idoben mar igy mosom, mindent igy mosok, amit nem akarok vasalni.
2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vasalva sokkal szebb és elegánsabb is.


Ugysem mosod hetente rá kell szánni az időt.

2012. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig vasalom.

Kipróbáltam azt is, hogy nem centrizem ki, hanem hagyom lecsöpögni egy lavórba, ahogy régen anyukám is csinálta a függönyökkel. Na, az organzát ez nem hatotta meg, ugyanolyan gyűrött maradt.

2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!