Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan moshatom ki itthon...

Kafka kérdése:

Hogyan moshatom ki itthon (mosoda igénybevétele nélkül) az alábbi kritériumokkal rendelkező ruhát?

Figyelt kérdés
Do Not Wash, No Chlorine, Dry Clean Only, Hang Dry, Mid-Iron

#ruha #mosás #dry clean
2012. aug. 3. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
do not wash: ne mossa! no chlorine: ne klórozza! dry clean only: csak tisztítható! a többit nem tudom, szerintem ezt el kéne vinned tisztítóba.
2012. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A maradék kettő pedig azt jelenti hogy szárazon szabad csak akasztóra tenni, vasalni lehet, közepes hőfokon.

Mindenképpen megbízható tisztítóba kellene vinned szerintem! :S

2012. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hernyóselyem ágyneműhuzatot is ki lehet már otthon mosni a mai gépekkel és mosószerekkel.


Esetleg megírnád mi az anyagösszetétele ennek a ruhának?


Lehet, hogy csak ilyen címke volt amit bele tudtak varrni és nincs semmi ördöngősség a dologban.

2012. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sifon.

Amúgy ahogy kerestem az anyagösszetételt, megtaláltam egy nagyon belső címkét, amire az van írva, hogy kézzel mosható. Lehet, hogy tényleg a nagy címke a rossz.

2012. aug. 5. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mosd ki kézzel.


Igen sajnos ezeket a címkéket készen lehet kapni.

Nincs annyi féle ahány anyag, így varrnak bele amilyet találnak.

Mi bele szoktunk javítani ezekbe a címkékbe, hogy megfeleljen a valódi elvárásoknak, de nagyon kevés helyen szánnak erre időt.

2012. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2012. aug. 6. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!